• Inspiracje, pomysły i ciekawe rozwiązania.

Pas monterski ToughBuilt

Pas monterski ToughBuilt

Jeżeli by Ktoś szukał porządnego pasa monterskiego to od jakiegoś czasu korzystam z pasa  firmy ToughBuilt.

Pozwolę sobie zrobić krótką recenzje tego produktu.

Na codzień zmierzam się z różnego rodzaju trudnościami, które stawiają coraz wyższe wymagania i standardy w naszej branży. Inwestując w sprzęt staram się dobierać go jak najlepiej. Od jakiegoś czasu po mojej głowie chodził pas monterski, który ułatwiłby mi prace. Zamówiłem, przyszedł i jak wrażenie?

Od początku pas spełniał moje oczekiwania, często wykorzystuje go przy wszelakich projektach szczególnie gdy korzystam z wielu drobnych elementów, wkrętów, śrubek i nie tylko. Tak jest często podczas kręcenia stelarzu lub płyt G-K. Kieszonki, które można przypiąć do pasa perfekcyjnie spełniają swoją funkcje dzięki czemu szybciej i wygodniej wyjmuję wkręty i mam je idealnie posortowane. Każdy z nas miał taką sytuacje gdy już wszystko jest gotowe do kręcenia i nagle brakuje czegoś pod ręką i trzeba schodzić z drabiny, podestu, rusztowania. I właśnie ten pas przychodzi mi z pomocą bym mógł już wcześniej przygotować sobie wszystko co jest mi potrzebne do pracy i mieć w zasięgu ręki. By dalsza część realizacji planu przebiegała pomyślnie. Osobiście uważam, że to tylko kilka przykładów wykorzystania możliwości pasa. Kwestia Twojego projektu bo przecież robimy różne rzeczy a dodatkowa kieszonka każdemu się przyda!

 

 

 

Osobiście polecam bo pas jest solidnie wykonany i będzie mi służył klika ładnych lat. A dzięki niemu organizacja, efektywność i szybkość mojej pracy wzrosła. A to bardzo ważne. Jeżeli macie jakieś pytania z przyjemnością odpowiem prywatnie lub w komentarzu.

Pas  można zamówić TUTAJ.

Komentarz

  • SETMARSHALL Luty 10, 2019

    BOT TEST

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *